1

 

2

 

3

 

4

 

OPIS I OPINIA
Hotel jest świetnym miejscem na wypoczynek dla rodzin z dziećmi: wszędzie zielono, atmosfera jest spokojna, ale animacji nie brakuje. Jedzenie w ramach pakietu all inclusive jest bardzo dobre: szeroki wybór dań na każdym posiłku: kuchnia grecka, włoska oraz międzynarodowa; pyszne owoce, ciasta i lody. Kelnerzy są bardzo mili i pomocni, recepcjoniści kompetentni i we wszystkim doradzą (szczególnie Polka - Michalina). Pani rezydent nie zrobiła zbyt dobrego wrażenia: odbębniła swoją gadkę, powiedziała kiedy jeszcze ma dyżur, gdzie szukać godzin odlotu i nawet nie zostawiła swojego numeru telefonu. Jeśli chodzi o hotel i posiłki to naprawdę nie ma do czego się przyczepić. Bardzo polecam wybór tego hotelu!

LOKALIZACJA
Hotel jest położony w małej miejscowości Tigaki na północnym wybrzeży wyspy, około 300m od słonego jeziora. Plaża piaszczysta, szeroka, woda płytka (około 1 metra głębokości) sięgająca daleko wgłąb morza. Hotel znajduje się 250m od plaży.

WARUNKI LOKALOWE
Pokoje w stylu greckim, ładne i zadbane. Klimatyzacja działa bez zarzutu, w oknach znajdują się moskitiery. Pokoje są sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co drugi dzień. Duża restauracja jest czysta i na bieżąco sprzątana przez szybko uwijających się kelnerów (po każdym zmieniają obrus). Minusem jest brak internetu - hotel oferuje darmowe wifi na 24 godziny, potem internet jest płatny. Jakoś połączenia jest bardzo zła i ciągle traci się sygnał.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI
Hotel jest usytuowany w cichej okolicy, pokoje znajdują się w domkach otoczonych pięknym ogrodem. Hotel posiada wszelkie udogodnienia dla osób przyjeżdżających z dziećmi: podjazdy dla wózków, 2 place zabaw na świeżym powietrzu, 1 zadaszona sala z zabawkami, 3 kompleksy basenowe (w tym 2 brodziki), a w restauracji wysokie krzesła (dla niemowlaków) oraz nakładki podwyższające na krzesła dla starszych dzieci. Na życzenie klienta hotel zapewnia również łóżeczko turystyczne w pokoju. Za opłatą istnieje możliwość przedłużenia ostatniej doby hotelowej i korzystania z pokoju do momentu wyjazdu (pod warunkiem, że pokój nie będzie zarezerwowany dla kolejnych gości).

KOMENTARZE

Kategorie: GRECJA