OPIS I OPINIA

Kompleks hotelowy o wyjątkowo bogatym zapleczu: strefa Spa posiada saunę i siłownię, oferuje masaże, zabiegi upiększające, fizykoterapię i kinezyterapię. W samym hotelu znajduje się grota solna, sala zabaw dla dzieci i restauracja. Przed hotelem znajdziemy plac zabaw z piaskownicą oraz wypożyczalnię łódek, kajaków i wędek (dwa jeziorka znajdują się przy samym hotelu). Na terenie obiektu jest mnóstwo atrakcji dla dzieci: mini zoo (m.in. świnie, dziki, owce, króliki, kaczkogęsi, lamy i daniele), plac zabaw ze zjeżdżalnią-samolotem i dmuchaną ścianką wspinaczkową, mały park dinozaurów i najprawdziwsza stajnia, oferująca przejażdżkę koniem.
Jednak największą atrakcją jest peron kolejki wąskotorowej z czasów I wojny światowej. Kolej nadal jest czynna, więc o określonych godzinach zabiera małych podróżników w magiczną podróż Ciuchcią Ekspress Ponidzie.

LOKALIZACJA
Hotel znajduje się w Imielnie, w województwie świętokrzyskim.

WARUNKI LOKALOWE

Elegancki, nowy hotel. Czysto, pokoje i łazienki przestrzenne, na podłogach w pokojach wykładzina.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI

W restauracji znajdziemy wysokie krzesła dla niemowlaków, a podczas rezerwacji możemy poprosić o łóżeczko turystyczne. Kompleks jest szczególnie przystosowany dla dzieci: posiada zamkniętą salę zabaw na terenie hotelu, kilka placów zabaw na otwartym powietrzu, mini zoo oraz wiele innych atrakcji.

KOMENTARZE