hotel-maya-bric-pokoj hotel-maya-bric-maly-basen hotel-maya-bric-duzy-basen

OPIS I OPINIA
Luksusowy hotel, pokoje eleganckie i nowoczesne, urządzone w klimatycznym, karaibskim stylu. Wyjątkowego uroku architekturze dodaje zadaszenie z wysuszonych liści palm oraz piękny ogród z basenem i małym jacuzzi. Ze względu na położenie przy głównej ulicy, na terenie hotelu często słychać głośną muzykę (w pokojach już nie). Śniadanie jest wliczone w cenę noclegu: bardzo dobre, szeroki wybór napojów i dodatków do pieczywa. Minus - restauracja jest bardzo mała (około 30m2), więc na śniadaniu jest ciasno. Plusem natomiast jest to, że recepcja jest czynna całą dobę, a jej pracownicy są naprawdę pomocni. Polecam hotel na romantyczny pobyt z mężem, ale niestety nie na pobyt z dziećmi. Mimo, iż dzieci w wieku 5-12 lat mają rabat i nocują tylko za 15 USD na dobę, to muszą one spać na łóżku z rodzicami, ponieważ hotel nie zapewnia żadnych udogodnień dla rodzin.

LOKALIZACJA
Hotel jest położony przy słynnej ulicy Quinta Avenida, tętniącej życiem w dzień i w nocy. Do plaży jest 70m, a do pobliskiego supermarketu Walmart 500m. Do dworca autobusowego również około 500m.

WARUNKI LOKALOWE
Elegancki i nowoczesny hotel, pokoje dokładnie takie jak na zdjęciach. Klimatyzacja, tv i wifi działają bez zarzutu.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI
Brak. Hotel jest zupełnie niedostosowany do pobytu z małym dzieckiem: nie zapewniają łóżeczka turystycznego, ani nawet wysokich krzeseł w restauracji.

KOMENTARZE