OPIS I OPINIA

Jedyne takie miejsce - staw, rybacy i smażalnia ryb w jednym. Można przywieź swoje wędki, albo wypożyczyć na miejscu cały sprzęt wędkarski. Można usmażyć wyłowioną rybkę, albo wziąć „gotowca”. Na terenie obiektu znajduje się również wędzarnia i można zakupić wędzone ryby. W samej smażalni jest bardzo duży wybór ryb i owoców morza, a ceny nie są wygórowane. Raz w tygodniu jest dostawa świeżych ryb z Bałtyku.
Na terenie obiektu znajdziemy plac zabaw o piaszczystym podłożu, zagrodę z kozami, świniami i lamami (często puszczonymi samopas i galopującymi pomiędzy rybakami) oraz strefę rekreacji z basenem, zjeżdżalniami i leżakami.
Serdecznie polecamy to miejsce, ponieważ można się tam wyciszyć i naprawdę zrelaksować. Rybołówka emanuje spokojem i odpoczniemy tam nawet mając pod opieką ruchliwe pociechy - nikt nie będzie się tam nudzić!

LOKALIZACJA

To magiczne miejsce znajduje się w okolicy Mikołowa, a dokładniej w Kątach, niedaleko zamku w Chudowie. Dojedziemy tam drogą krajową nr 44 łączącą Gliwice z Mikołowem. Dojazd jest świetnie oznakowany, przy obiekcie znajduje się duży, darmowy parking.

WARUNKI LOKALOWE

To warunki polowe, wszystko na łonie natury. Są jednak stoliki zadaszone na wypadek deszczu. Dostępne są dwie toalety oraz toi toi.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI

Mnóstwo atrakcji - mini zoo, plac zabaw oraz basen ze zjeżdżalniami, a w menu dziecięcym pyszne kotleciki rybne, które nie smakują jak ryba.

KOMENTARZE