OPIS I OPINIA
Rewelacyjne kąpielisko w centrum Śląska. Dzieci zachwycą się pięknym, nowoczesnym placem zabaw, parkiem liniowym oraz ogromnym basenem ze zjeżdżalnią. Dorosłym zaimponują tory sportowe wydzielone z basenu, możliwość wynajęcia kajaków i rowerków oraz rakiet do badmintona i piłki do siatkówki. Znajdziemy tam też stoisko z lodami, ciepłymi przekąskami oraz zimnym piwem. Kąpielisko jest otwarte codzienne do godziny 18, a w weekendy i gorące dni nawet do 20! Wstęp jest bezpłatny. Minusem jest brak pryszniców oraz służące za toalety toi toie. Kameralnie, spokojnie (tylko rodziny z dziećmi, brak meneli), delikatna muzyczka w głośnikach. Do dyspozycji są też liczne ławki. Na terenie ośrodka praktycznie nie ma cienia, ale zaraz obok jest las, gdzie można pospacerować i się ochłodzić.

LOKALIZACJA
Mysłowice, Park Słupna. Kąpielisko jest zlokalizowane w Brzęczkowicach, niedaleko zjazdu z A4.

WARUNKI LOKALOWE
Kąpielisko jest ogrodzone. Teren trawiasty, ale trawa ładnie wykoszona - miejsce idealne na rodzinny piknik. Jak wyżej - brak toalet z prawdziwego zdarzenia.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI
Basen delikatnie stopniowany, w najpłytszym miejscu woda ma głębokość 10 cm. Woda o temperaturze "pokojowej", nie jest zimna. Plac zabaw z piaskownicami, domek ogrodowy, park linowy i zjeżdżalnia do basenu (wszystkie atrakcje za darmo).

KOMENTARZE