OPIS I OPINIA

Najsłynniejszy Aquapark w Trójmieście znajduje się w Sopocie. Oferuje baseny, zjeżdżalnie, wanny z hydromasażami, a nawet zewnętrzne baseny z familijną zjeżdżalnią i placem zabaw dla dzieci (otwartym w sezonie letnim). Na terenie krytej pływalni znajdują się 2 brodziki z kilkoma zjeżdżalniami dla najmłodszych, wodne parasole, gejzery i leżaki masujące, SPA z minisiłownią i solarium oraz organizująca seanse z aromatycznymi naparmi. Do tego mamy kręgielnię oraz atrakcyjne zajęcia zapewniane przez organizatorów, np. wodny spinning czy taneczne noce. Zdecydowanym plusem jest restauracja serwująca nie tylko soki i fast foody, ale również dania (w tym zupy) i sałatki. Możliwość zaoferowania dziecku gorącego posiłku (niebędącego fast foodem) podczas wodnych szaleństw nie ma ceny. Fajną opcją jest to, że za jedzenie zapłacimy zegarkiem z czipem i nie musimy za każdym razem biegać do szatni po gotówkę lub kartę płatniczą. Rachunek uregulujemy przy wyjściu, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo, a dorośli z aktywną kartą Multisport mogą korzystać z obiektu przez 90 minut bez dodatkowych opłat. Ciekawą ofertą jest bilet rodzinny, obowiązujący rodziców przyjeżdżających nawet z tylko jednym dzieckiem.

LOKALIZACJA

Park wodny znajduje się w Sopocie, 500m od stacji kolejowej Kamienny Potok (z Gdańska i Gdyni najlepiej podjechać Szybką Koleją Miejską). Na miejscu jest dostępny płatny parking.

WARUNKI LOKALOWE

Szatnia koedukacyjna - ciasna i bez szału. Przy szatni znajdziemy osobny pokoik do przewijania niemowlaków, jednak w rzeczywistości jest tam jedynie drewniane łóżeczko do spania (materac zamontowany na najniższym poziomie) - jest to niepraktyczne, trudno tam przewinąć dziecko.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI

Niestety, atrakcji dla dzieci (szczególnie tych najmłodszych) jest dość mało. Za to młodzież i dorośli mogą skorzystać z szalonych zjeżdżalni oraz 71-metrowej rwącej rzeki, która jest naprawdę dzika i można się w niej porządnie poobijać.

KOMENTARZE