OPIS I OPINIA

Miasteczko Świat Zabaw I Rozwoju Dziecka to sala zabaw otworzona zaledwie w marcu 2019 roku. Jest nieduża, ale przytulna. Oprócz typowych atrakcji, w jej ofercie znajdziemy zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia ruchowo-muzyczne, zabawy sensoplastyczne a nawet szkolenia dla rodziców i pedagogów (wszystko to jest dodatkowo płatne, ale ceny są przystępne). Oczywiście można tam też zorganizować urodzinki.
Sala zabaw jest świetnie wyposażona dla przedszkolaków oraz najmłodszych dzieci: z jednej strony mamy tor saneczkowy (niestety, bez sanek), zjeżdżalnię do basenu z piłkami oraz zamkniętą zjeżdżalnię tubę. Do tego sieć pajęczą do wspinaczki, tor przeszkód z przeźroczystą podłogą i materiałowymi drążkami do zwisania, zestaw edukacyjnych klockowych puf z cyframi i ogromne bańki dyndające na wzór kołyski Newtona. Natomiast w drugiej części znajdziemy pomieszczenie do gry w hokeja, kręgle i hula hop oraz dodatkowy basen z piłkami. Nikt tam nie będzie się nudził, bo są tam różne zabawki, książki, puzzle i bujaczki dla najmłodszych, dwie tablice manipulacyjne (w tym but do nauki wiązania sznurówek), mała kuchnia z wyposażeniem, narzędzia majsterkowicza oraz największa atrakcja - namiot z pościelą i poduszeczką. Jednak najbardziej spodobał nam się koszyk z jabłkami podpisany "Masz ochotę weź i zjedz!"
Ceny są dość przystępne - godzina zabawy w tygodniu kosztuje 12 zł, a w weekend 15zł. Miasteczko oferuje również opcję biletu rodzinnego dla co najmniej dwójki dzieci, wtedy każde dziecko otrzymuje zniżkę w wysokości 2 zł. Co ciekawe, dzieci mogą zbierać pieczątki na karnecie, wówczas dziesiąte wejście mają gratis!
W dostępnej kawiarni rodzice mogą skorzystać z promocji kawa+ciacho za 12 zł oraz z darmowego wi-fi, czego nie znajdziemy w innych salach zabaw. Można również zakupić drobne przekąski i napoje dla dzieci.

LOKALIZACJA

Miasteczko znajduje się w Tychach, 100m od stacji Tychy Lodowisko. Łatwo tam dojechać podmiejskim autobusem lub trolejbusem (przystanek "Osiedle O" lub "Lodowisko"), albo pociągiem S4 z Katowic lub Sosnowca.

WARUNKI LOKALOWE

Miejsce jeszcze pachnie nowością i świeżością, a warunki są świetne - konstrukcja dobrze zabezpieczona, wszędzie miła wykładzina. Szatnia znajduje się w głębi, koło toalet.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI

Toalety są bardzo czyste, w pełni wyposażone dla dzieci w każdym wieku - znajdziemy tam wysoki, stabilny przebijak, nocnikowe nakładki na toaletę oraz podest dla przedszkolaków.

KOMENTARZE

Kategorie: SALE ZABAW