OPIS I OPINIA
Idąc do urzędu w celu złożenia wniosku o wydanie nowego paszportu byłam przygotowana na kilkugodzinne stanie w kolejce, znoszenie nudy, humorów i głodu mojego dziecka, a nawet na bieganie za nim po całym urzędzie. Jednak zostałam mile zaskoczona. Gdy po raz pierwszy skorzystałam z podjazdu dla wózków, aby wejść do interesującego mnie działu od innej strony, zobaczyłam tam salę zabaw dla dzieci i pokój do karmienia!

LOKALIZACJA

Urząd znajduje się na ulicy Jagiellońskiej w Katowicach, a sala zabaw i pokój do karmienia są umieszczone pomiędzy Kancelarią i Punktem Informacyjnym. Wchodzimy głównym wejściem do urzędu, a następnie kierujemy się do podjazdu dla wózków.

WARUNKI LOKALOWE

Sala zabaw znajduje się pomiędzy dwiema ogromnymi salami dla petentów, ale mimo to jest cicha. Za ścianą znajduje się pokoik do karmienia i przewijania niemowląt, zamykany na delikatnie zasuwane drzwi. Kanapy i fotel są bardzo wygodne, a przewijak jest zamontowany wysoko, ułatwiając rodzicom zadanie. Pomyślano nawet o samych rodzicach - sala zabaw znajduje się w strefie darmowego wi-fi oraz jest wyposażona w komputer stacjonarny z darmowym dostępem do internetu. Wszystko urządzone schludnie i praktycznie.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI

W sali zabaw znajdziemy telewizor z włączonym kanałem dla dzieci, stolik z zabawkami, kredkami i książeczkami dla maluchów oraz małe krzesełka.

Kategorie: SALE ZABAW